DANE FIRMY:


  • Telefon: 730 970 011
  • Domena: https://tylnabelka.com/
  • Nazwa: TYLNABELKA.COM
  • Adres: Westerplatte 55D
  • Miejscowość: Świdnica
  • Kod pocztowy: 58-100Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Tylna belka... Zwykle nie zwracamy na nią zbytniej uwagi, chyba że odmówi posłuszeństwa... Zdarza się to dość często, zwłaszcza w takich modelach pojazdów jak na przykład: Peugeot 206, Peugeot Partner, Citroen Xsara Picasso czy Renault Laguna. Nasuwa się zatem pytanie: jak radzić sobie ze wspomnianymi awariami? Klucz do osiągnięcia wspomnianego celu stanowi przede wszystkim czujność oraz szybkość reakcji. Nie należy bagatelizować żadnych, choćby najmniejszych i najbardziej subtelnych sygnałów. Dlaczego? Im mniejsza usterka, tym łatwiej ją zniwelować, co wcale nie znaczy, że wszystkie mankamenty jesteśmy w stanie wyeliminować na własną rękę.

 

Budowa zawieszenia wymienionych wyżej aut okazuje się bowiem dość skomplikowana. Na całą konstrukcję składa się szereg rozmaitych elementów: sworznie, tuleje, amortyzatory, sprężyny, łożyska - wymieniać można bardzo długo. Ich naprawa bardzo często wymaga nie tylko doświadczenia, ale również specjalistycznych narzędzi i urządzeń. Dlatego fachowa pomoc profesjonalistów staje się niezbędna. Wsparciem i radą służy przedsiębiorstwo Tylna Belka z siedzibą w Świdnicy. Firma istnieje na rynku od lat. Dysponuje nowoczesnym zapleczem technicznym i sporym doświadczeniem. Specjalizuje się w regeneracji tylnego zawieszenia francuskich aut. Warto zastanowić się, na czym polega całe „przedsięwzięcie”. Pierwszy krok to demontaż uszkodzonej belki. Potem następuje identyfikacja wszystkich nieprawidłowości. W sytuacji, gdy jakaś część kompletnie nie nadaje się do użytku, zostaje wymieniona. Funkcjonalność poszczególnych podzespołów jest testowana i poddawana szczegółowej kontroli. Jeśli spełnia określone wymogi, całość montuje się ponownie w samochodzie.

 

Tak przeprowadzona regeneracja - wbrew temu, co mogłoby się wydawać - nie trwa zbyt długo. Zajmuje najwyżej trzy godziny. Klient może przyjemnie spożytkować ten czas. Spędzić go w wygodnej poczekalni, gdzie ma do dyspozycji ciepłe napoje, a także darmowy dostęp do sieci. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: tylnabelka.com.

Dodaj Opinie

Użytkownik Oliwier dodał komentarz Ocena 4
Korzystałem z usługi regeneracji tylnej belki w moim Peugot 206 i okazało się, że w moim przypadku był to już ostatni dzwonek, żeby to wykonać. Na szczęście pracujący tu fachowcy szybko uporali się z problemem. Radzę więc nie czekać na ostatnią chwilę, bo to się po prostu nie opłaca.
Opublikowano: 2018-07-12 11:24:09