DANE FIRMY:


  • Telefon: 698 653 111
  • Domena: https://sklep.craftmano.pl/
  • Nazwa: Craftmano Agnieszka Kopczyńska
  • Adres: Poznańska 27
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 60-850Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Podczas wakacji warto nosić takie obuwie, które pozwoli czuć się lekko i zapewni stopie odpowiedni dopływ powietrza. Na wszelkich letnich wyjazdach najlepiej sprawdzają się wygodne klapki. Częstym problemem w kwestii noszenia butów tego typu latem, z którym spotykają się różne osoby, okazują się bolesne i nieestetyczne odciski. Utrudniają one nieraz cieszenie się wakacyjnymi wycieczkami. Wysoki poziom komfortu oraz atrakcyjny wygląd przyciągający wzrok zapewnią wszystkim skórzane klapki w stylu boho.

 

Sklep internetowy craftmano.pl posiada w swojej bogatej ofercie oryginalne japonki etniczne oraz klapki w stylu boho, które z pewnością urozmaicą każdą stylizację, nawet tę najprostszą. Te atrakcyjne buty zostały wykonane metodą ręczną w niewielkich manufakturach rzemieślniczych na terenie Kenii. Kolorowe wzory wywodzące się wprost z gorących krajów Afryki zachwycą wszystkich miłośników dalekich podróży, lubiących oryginalność noszonych elementów odzieży. Klapki boho od craftmano.pl to właściwie wyprofilowana podeszwa japonek etnicznych, wykonana z naturalnej, czarnej skóry, która – w połączeniu z  wyjątkowymi wzorami sztuki afrykańskiej – cieszy oczy wspaniałym efektem wizualnym. Ciekawy styl etno nadają butom kolorowe koraliki ułożone w niepowtarzalne wzory, które wywodzą się z tradycji kultury kenijskiej. Artystyczne akcenty oryginalnych japonek nadają im charakter typowy dla przepięknej odzieży afrykańskiej. Buty zabierające konsumentów w podróż do świata słońca i barw bez konieczności kupowania biletu do Kenii to dowód, że moda nie zna granic. Przeniesienie się do dalekiego, gorącego kraju jeszcze nigdy nie było takie proste!

 

Styl boho jest kojarzony z wakacyjną beztroską, wygodą, artystyczną bohemą, środowiskiem hipisów. Etniczne symbole zajmują w nim poczesne miejsce. Zwiewność, delikatność, niekonwencjonalność oraz urokliwa dziewczęcość to cechy, które sprawiają, że wciąż zyskuje sobie nowe zwolenniczki. Łączenie kolorów i etnicznych wzorów weszło już na stałe do kanonu stylu boho.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!