DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 608 762 691
  • Domena: http://intc.pl/
  • Nazwa: INTC PRACOWNIA STOLARSKA
  • Adres: Krzemienica 553
  • Miejscowość: Krzemienica
  • Kod pocztowy: 37-127Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Większość osób regularnie, co 5-7 lat, decyduje się na przeprowadzenie remontu mieszkania lub poszczególnych pomieszczeń. Przecież użytkujemy je regularnie, a na skutek eksploatacji konkretne meble mogą ulegać zużyciu. Wpływ na starzenie się mebli mają także warunki – na przykład drewniane meble umiejscowione w pobliżu okna mogą blaknąć, gdyż przez długi czas narażone były na działanie promieni słonecznych.

Jeżeli wydaje nam się, że nasza kuchnia nie wygląda już atrakcyjnie i nie przebywamy w niej z przyjemnością, może to być pierwszy sygnał, że przydałby się remont. Już sama zmiana mebli jest wielkim krokiem, który może naprawdę zmienić całe pomieszczenie. W Rzeszowie coraz więcej osób wybiera meble kuchenne na zamówienie. Są one oferowane przez producentów takich jak iNTC. Skąd popularność takiej usługi?

Przede wszystkim stąd, że sami tutaj dobieramy odpowiednie wymiary mebli, dzięki czemu zyskujemy pewność, że będą one w stu procentach dopasowane właśnie do naszego wnętrza. W przypadku salonów meblowych, znajdujące się tam zestawy zabudowy kuchennej, wykonywane są w standardowych wymiarach, dlatego mogą nie pasować do każdej kuchni. Co jeśli nasza kuchnia ma nietypowy kształt, na przykład jest wąska? A co jeśli posiadamy kuchnię otwartą na salon? I w takim przypadku bardzo często najlepszym rozwiązaniem okazuje się indywidualne zamówienie mebli na wymiar.

Oczywistym jest, że będzie to usługa nieco droższa – w końcu producent wykonuje meble pod nasze własne wymagania, dlatego ich cena będzie nieco wyższa od standardowej. Jednakże w efekcie otrzymujemy zabudowę kuchenną całkowicie dostosowaną do naszych potrzeb, dlatego właśnie usługa ta cieszy się takim zainteresowaniem wśród osób szukających wyposażenia do domu.

Każdy, komu zależy na komfortowej kuchni, która będzie doskonale spełniała swoją funkcję użytkową, powinien wziąć pod uwagę właśnie to rozwiązanie. Z pewnością nie będziemy tego żałować, a takie meble kuchenne będą nam doskonale służyć przez wiele kolejnych lat.

Data dodania: 10-12-2018
Autor: Adrianna Zawadzka
Źródło:
http://intc.pl/meble-kuchenne-na-wymiar/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY: