DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 61 8746 147
  • Domena: http://www.tesa.com/
  • Nazwa: tesa tape Sp. z o.o.
  • Adres: Gnieźnieńska 32
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 61-021Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Mocowanie lustra czy wykładziny okaże się znacznie skuteczniejsze, jeśli postawisz na taśmę dwustronną. Obecnie można znaleźć wiele różnych taśm, które różnią się między sobą i szerokością, i grubością. Trzeba jednak przyznać, że zastosowanie taśm dwustronnych jest naprawdę imponujące.

Montażowa taśma dwustronna pozwala zaoszczędzić pieniądze, które wiązałyby się z zakupem np. drogiego sprzętu. Jest rozwiązaniem, którego zaletą jest również wysoka estetyczność. Nie ma konieczności robienia np. mało estetycznych dziur.

Wiele osób wykorzystuje taśmy dwustronne, by trwale mocować wykładzinę w biurze, pokoju czy na schodach. Taśmę można bez problemu ukryć pod wykładziną, dlatego też pokój nie szpecą brzydkie oznaki mocowania. Dodatkowo taśma mocująca sprawia, że wzrasta poziom bezpieczeństwa. Jeśli zauważasz, że wykładzina w jakimś miejscu zaczyna się podwijać, nie warto lekceważyć tej sytuacji. Może to bowiem prowadzić do upadku. Stąd tak ważne jest, aby montaż wykładziny był zawsze wykonywany przy wykorzystaniu dobrej jakości taśmy, która nie odklei się po kilku miesiącach po przyklejeniu.

Zastosowanie taśm dwustronnych jednak nie ogranicza się jedynie do trwałego montażu wykładziny. Takie taśmy są też wykorzystywane przez firmy, które organizują pokazy czy też często uczestniczą w targach. W takim wypadku świetnie się sprawdzają usuwalne taśmy mocujące. Będą przydatne, jeśli chcesz zamocować dywanik czy chodnik na określony czas. Co ważne nie będziesz mieć problemu, by taśmę usunąć, wykorzystując jedynie siłę własnych mięśni.

Taśmy dwustronne o dużej trwałości i lepkości są wykorzystywane do montażu np. obrazów, luster, dekoracji. Ważne jednak, aby zwrócić uwagę na to, na jaką powierzchnię przyklejasz taśmę. Jeśli korzystasz z taśmy o dużej lepkości, może się okazać, że oprócz taśmy przy odrywaniu usuniesz też np. farbę ze ściany. Jak widać, wykorzystanie taśm dwustronnych jest bardzo duże, ważne jednak jest, aby wybrać taśmę o pasujących nam właściwościach. Na tesa.pl znaleźć można firmę, która zajmuje się produkcją różnych taśm.

Data dodania: 14-10-2018
Autor: Pola Pawlak
Źródło:
http://www.tesa.pl/fachowcy/mocowanie


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!