DANE FIRMY:


  • Telefon: 507088150
  • Domena: http://uslugi-minikoparka.com
  • Nazwa: Firma Usługowo Transportowa WOŻONKO
  • Adres: Tytusa Chałubińskiego 27
  • Miejscowość: Kraków
  • Kod pocztowy: 30-698Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Minikoparka to nieodzowny sprzęt na placach budowy przy wykonywaniu prac na małą i wielką skalę. Pozwala realizować zadania związane z budową domu czy dbaniem o dobry stan przestrzeni miejskiej. Teraz usługi minikoparką w Krakowie można zamówić za pośrednictwem strony internetowej uslugi-minikoparka.com.

Zalety korzystania z minikoparek

Minikoparki są zdecydowanie mniejsze niż ich pełno gabarytowe odpowiedniczki. Dzięki temu można je stosować w miejscach, które dla dużych sprzętów są trudno dostępne. Świetnie nadają się do użycia nawet w nowo powstałych budynkach, jako że nie wywołują zbyt dużego nacisku na podłoże. Mniejsza koparka równa się większej zwrotności, co ułatwia operatorom pracę nawet w dość trudnych warunkach. Można je zatem stosować nawet wtedy, gdy pole do manewrowania łopatą posiada ograniczoną przestrzeń.

Minikoparki – specjalne zastosowanie

Minikoparki są użytkowane również w dość specyficznych przypadkach. Chodzi mianowicie o sytuacje, w których przeprowadzający prace remontowe muszą uważać na to, aby nie naruszyć architektury danego miejsca. Z tego właśnie względu usługi minikoparką w Krakowie cieszą się takim powodzeniem. Innym, dość specyficznym przeznaczeniem tej maszyny, jest praca na terenach podmokłych. Niewielki kształt i dobra zwrotność sprawiają, że minikoparka zapewnia wysoką jakość prac nawet w tak trudnych, niestandardowych warunkach.

Szczegóły oferty

Opisana pod powyższym adresem usługa wypożyczenia minikoparki daje dostęp do tego uniwersalnego urządzenia w atrakcyjnej cenie. Firma zapewnia nie tylko wysokiej jakości sprzęt, ale również jego fachową obsługę. Minikoparka służy do wykonywania wykopów pod fundamenty domu lub ogrodzenia, położenie kostki brukowej czy zamontowanie przyłączy. Dzięki niej można przeprowadzić udaną izolację fundamentów lub stworzyć jedną z przydomowych instalacji takich jak wymiennik ciepła, oczyszczalnia czy szambo. Posłuży ona także do wykonywania prac związanych z architekturą ogrodu, takich jak wykopanie oczka wodnego.   

Data dodania: 09-01-2019
Autor: Jeremi Wójcik
Źródło:
http://uslugi-minikoparka.com/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!