DANE FIRMY:


  • Telefon: 781 939 654
  • Domena: http://www.duracz-zalecka.pl
  • Nazwa: Kancelaria Adwokacja Izabela Duracz-Załęcka
  • Adres: Szewska 2
  • Miejscowość: Toruń
  • Kod pocztowy: 87-100Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Gdy na horyzoncie pojawia się problem, konflikt, który trzeba rozwiązać przed sądem, zazwyczaj warto skorzystać z porady i pomocy profesjonalnego prawnika. Doświadczony adwokat w swojej pracy kierować się powinien przede wszystkim zasadami etyki zawodowej. Przestrzeganie norm i zasad prawnych to fundament jego zawodowej działalności. Na dodatek, niezwykle istotne jest rzetelne, sumienne wykonywanie powierzonych zadań. Niedopuszczalny jest konflikt interesów oraz naruszenie tajemnicy zawodowej. Uczciwość powinna być stawiana na pierwszym miejscu.

Kancelaria prawna prowadzona przez mecenas Izabelę Duracz-Zalecką, o której więcej na stronie duracz-zalecka.pl, specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa, między innymi prawie cywilnym, karnym, spadkowym, rodzinnym. Doświadczona adwokat w Toruniu ukończyła studia prawnicze, na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, a następnie w Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku odbyła aplikację. Obecnie jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Toruniu. Warto wspomnieć, że na przestrzeni wielu lat kształcenia zdobywała ona cenną wiedzę i umiejętności w prestiżowych kancelariach prawnych.

Działalność kancelarii adwokackiej

Wsparcie profesjonalnego obrońcy jest bardzo pomocne w sprawach karnych, gdy zostaje nam przedstawiony zarzut popełnienia przestępstwa. Adwokat wie najlepiej, jaką strategię warto przyjąć, by skutecznie i efektywnie odpierać wszelkie oskarżenia. Kancelaria mecenas Duracz-Załęckiej udziela kompleksowej pomocy, reprezentując klientów od początku postepowania przygotowawczego, do zakończenia ostatecznego sprawy przed sądem.

Jeżeli chodzi o sprawy z zakresu prawa rodzinnego, to kancelaria specjalizuje się w rozwodach, separacji, alimentach. Wszelkie konflikty związane ze sprawowaniem opieki nad małoletnimi dziećmi także warto rozwiązywać z pomocą fachowego pełnomocnika. W obszarze działalności znalazły się sprawy o dział spadku, nabycie spadku, odrzucenie spadku. Adwokat Duracz-Załęcka z powodzeniem zajmuje się też prawem zobowiązań.

Data dodania: 19-01-2019
Autor: Ewelina Przybylska
Źródło:
http://www.duracz-zalecka.pl


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!