DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 692 449 323
  • Domena: http://www.atrans-tlumaczenia.com.pl/
  • Nazwa: Biuro tłumaczeń ATRANS
  • Adres: Na Oklu 16
  • Miejscowość: Żywiec / k. Bielsko Biała
  • Kod pocztowy: 34-300Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Strona internetowa atrans-tlumaczenia.com.pl to witryna, należąca do profesjonalnego biura tłumaczeń. Osoby, które w nim pracują, to specjaliści, posiadający odpowiednie wykształcenie, solidne kwalifikacje, a także niemałe doświadczenie w swoim fachu. Wszystkie wyżej wymienione czynniki, składają się na obraz idealnego świadczeniodawcy, jakim jest tłumacz przysięgły angielskiego z Bielska Białej. 

Placówka ta, działa prężnie na rynku tłumaczeniowym, a jej usługi są chwalone i doceniane przez zadowolonych klientów. To, co wyróżnia ją na tle innych tego typu firm, to nadzwyczajna sumienność w wykonywaniu zadań, terminowość oraz konkurencyjne ceny. Co więcej, każda zainteresowana osoba, ma możliwość przesłania drogą mailową pisma, którego tłumaczenie chciałaby otrzymać, w celu otrzymania bezpłatnej i do niczego nie zobowiązującej wyceny. Daje to szansę na poznanie orientacyjnych kosztów i przygotowanie się na konkretny wydatek.

W przypadku firm i dużych działalności gospodarczych, pragnących podjąć dłuższą i regularną współpracę, osiągalne są bardzo atrakcyjne rabaty oraz możliwość negocjowania cen. Wszystko ustalane jest bezpośrednio z pracownikami biura tłumaczeń, którzy najlepiej znają się na tego typu procedurach.

Ceny ustala się, głównie, na podstawie poziomu trudności dokumentu, oraz ilości przetłumaczonych stron. Zgodnie z przyjętymi standardami, za jedną stronę, uważa się tysiąc pięćset znaków, wliczając w to spacje i interpunkcję. Każdy tłumaczony tekst, jest oddawany dokładnie w takiej samej formie, jak jego obcojęzyczny odpowiednik. Firma oferuje także możliwość drukowania gotowych dokumentów i kopiowania ich dowolną ilość razy.

Poza tym, że biuro zajmuje się tłumaczeniami, w pakiecie swych usług posiada także kursy językowe dla firm. To niezwykle przydatna usługa, pozwalająca biznesmenom na zgłębienie tajników języka angielskiego. Daje to szansę na poszerzanie swych horyzontów, oraz na lepsze funkcjonowanie danej firmy. Języki obce stanowią bowiem przyszłość wielu przedsiębiorstw.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!