DANE FIRMY:


  • Telefon: 733 23 23 98
  • Domena: https://stylo-dom.pl/
  • Nazwa: P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska
  • Adres: Zielona 55
  • Miejscowość: Nowy Sącz
  • Kod pocztowy: 33-300Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Kuchnia – wielu mówi o niej jako o sercu każdego domu. I rzeczywiście, to miejsce o wyjątkowym znaczeniu. Tam właśnie odbywają się najważniejsze rozmowy i tam często skupia się życie rodziny. Dlatego warto urządzić kuchnię w sposób, który będzie zarówno estetyczny, jak i funkcjonalny. Sprawi to, że przebywanie w tym wnętrzu będzie znacznie milsze, a przygotowywanie posiłków – łatwiejsze. Jeszcze niedawno użycie tapety w kuchni mogło budzić wątpliwości. Jednak dzisiaj, dzięki nowoczesnym technikom druku, jest to jak najbardziej polecane rozwiązanie. Trzeba jednak wiedzieć, jak wybierać odpowiednie okleiny. Jedną z szeroko polecanych możliwości są tapety ścienne do kuchni zmywalne, jakie można znaleźć w sklepie Stylo-dom.

Najważniejsze cechy tapet do kuchni

Żeby określić, jakie właściwości powinny posiadać okleiny na ścianę kuchenną, należy najpierw ustalić, co stanowi najważniejsze wyzwanie dla dekoratorów kuchennych wnętrz. Są to niekorzystne warunki panujące w kuchni – wysoka wilgoć, opary oraz zmienne temperatury. Dekoracje do kuchni powinny być przede wszystkim odporne na tego rodzaju szkodliwe czynniki. Papierowe tapety nie są polecanym rozwiązaniem, pomimo swojej różnorodności i przystępnej dla portfela ceny. Ich odporność na wspomniane wyżej warunki jest niestety nikła. Za to zdecydowanie trafnym pomysłem są winylowe okleiny. Są to tapety ścienne do kuchni zmywalne, estetyczne oraz wysoce odporne na szkodliwe czynniki. Ich charakterystyczna zaleta to możliwość przemywania powierzchni za pomocą lekko wilgotnej ściereczki. W ten sposób można usuwać nawet spore zabrudzenia, plamy po rozlanej zupie czy tryskającym tłuszczu.

Co z estetyką?

Jednocześnie kuchnia powinna odznaczać się ładnym wyglądem. W tym pomieszczeniu często spędza się pierwsze godziny po przebudzeniu. Żeby zacząć dzień w optymistyczny sposób, warto wprowadzić do kuchni jasne kolory. Żółty, biały, odcienie pastelowe – to idealny wybór na tapetę do kuchni, która dodatkowo uczyni wnętrz optycznie większym.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!