DANE FIRMY:


  • Telefon: 22 308 55 00
  • Domena: http://adwokacka-kancelaria.info/
  • Nazwa: „Bartosiak & Wspólnicy” sp.k. Kancelaria Adwokacka
  • Adres: Solidarności 119
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 00-897Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Opis:


Obecna sytuacja, w której się znalazłeś, wymaga wsparcia ze strony adwokata? Ktoś wyrządził Ci krzywdę, umyślnie lub nie, Twoje małżeństwo okazało się jedną wielką porażką, a może miałeś wypadek np. w pracy, na ulicy, w domu i doznałeś uszczerbku na zdrowiu, a teraz zastanawiasz się, czy możesz domagać się odszkodowania lub zadośćuczynienia? W każdym z powyższych przypadków wybranie się do adwokata będzie dobrą decyzją, jednak tu pojawia się pytanie "jakiego wybrać?".

W stolicy działa niejeden adwokat. Przed dokonaniem wyboru musisz wziąć pod uwagę kilka kwestii. Przede wszystkim dowiedz się, jakimi sprawami zajmuje się kancelaria, do której chciałbyś się zwrócić. Warto zaznajomić się z opiniami osób, które skorzystały z jej usług. Oczywiście należy skontaktować się z adwokatem, w celu sprawdzenia, czy będzie on mógł zająć się Twoim problemem (być może prowadzi on obecnie wiele spraw, a Tobie zależy na czasie, zatem długie oczekiwanie na spotkanie z nim automatycznie go przekreśla). Weź pod uwagę to, w którym rejonie Warszawy znajduje się jego kancelaria (ewentualne dalekie dojazdy mogą niepotrzebnie nadwyrężyć Twój budżet). Jeżeli dany problem dotyczy obcokrajowca, naturalne będzie to, że osoba ta będzie poszukiwała adwokata władającego jej ojczystym językiem lub takim, który będzie jej znany.

Jeżeli liczysz na pomoc w Warszawie, Kancelaria Adwokacka Bartosiak & Wspólnicy może Ci jej udzielić. Jest ona zlokalizowana w stolicy. Dojazd do niej jest jak najbardziej dogodny. Jest ona otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. W sytuacjach wyjątkowych, gdzie liczy się szybkość działania, adwokat z Warszawy oferuje kontakt przez całą dobę. Kancelaria ta przyjmuje sprawy z zakresu prawa karnego, gospodarczego, cywilnego, administracyjnego, pracy, spadkowego i rodzinnego. W ramach swoich usług m.in. udziela ona porad prawnych, reprezentuje klienta przed sądem oraz wszystkimi urzędami, sporządza pisma, weryfikuje umowy i inne dokumenty. Swoją ofertę kieruje zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!